HUVIRING 

JUHENDAJA

                              AEG

        KOHT

KELLELE

NaisrühmUNGRULUST

Helgi Taelma

E, K kell 19.00

VAK-i tantsusaal

rahvatantsuhuvilised naised

Tantsuline treening

Stella Suitso

T, N kell 19.30

VAK-i tantsusaal

naised

Eakate võimlemine

Stella Suitso

E, K kell 15.00

Kõrgessaare Päevakeskus

naised

Korvpall

 

E, K kell 17.00, R kell 16.00

VAK-i saal

 

Tennisemängu ajad

 

E, T, N kell 20.00,  R kell 19.00

VAK-i saal

 

Jõusaal

 

E, T, K, N kell 16.00 - 20 R kell 16.00 - 19.00

 

tasu 1€ kord või 10€ kuu

Lauatennis

 

VAK-i lahtioleku ajal

 

soovijatele, tasuline

Käsitöö- ja kunstiring

Katrin Laan

E kell 16.00-17.30

Kõrgessaare VAK-i kunstiklass

noorem rühm (tasuta)

Käsitöö- ja kunstiring

Katrin Laan

T kell 16.00-17.30

Kõrgessaare VAK-i kunstiklass

vanem rühm (tasuta) 

Spordiring koolieelikutele

Alex Kark

E kell 16.00

Kõrgessaare VAK

5.-7.aastased

Võrkpall

Anneli Mauer

T, N kell 17.30-18.00 

Kõrgessaare VAK-i saal

noorem rühm (tasuta) 

Võrkpall

Anneli Mauer

T, N kell 18.30-20.00

Kõrgessaare VAK-i saal

vanem rühm (tasuta)

Saalihoki

Miko Malk, Alex Kark

E, K, R kell 18.00-20.00

Kõrgessaare VAK-i saal

poisid ja noormehed

Jõusaal

 

E, T, K, N kell 16.00 - 20    R kell 16.00 - 19.00

Kõrgessaare VAK

soovijaile, tasuline

Lauatennis

 

maja lahtioleku aegadel

Kõrgessaare VAK

soovijaile, tasuline

Kunstiring

Aadi Pall

T, N kell 12.00-15.00

kultuurikeskuse õppeklass

nooremad õpilased 5€/kuu

Maaliateljee

Ott Lambing

E, T kell 16.00-19.00 

 N kell 17.15 - 20.00

maaliateljee, II korrus küljeuksest 

vanemad õpilased 10€/kuu 

Loomering

Liina Sahtel

E või K kell 12.00-15.00

kultuurikeskuse õppeklass

 1. - 6.klass  1 kord nädalas, 5€/kuu

Laste rahvatantsu-rühm NAADRESED

Jaanika Kuusk

T kell 15.30-17.00

kultuurikeskus

4.-5.klassi poisid ja tüdrukud, tasuta

Noorte segarühm PATSIUSTI

Jaanika Kuusk

E kell 15.30-17.00 N kell 17.00-18.30   

kultuurikeskus

9.-12.kl. neiud ja noormehed, tasuta

Näitering

Grete Olev

E, N kell 16.00-18.00

kultuurikeskuse kinosaal

5.-7. klassi õpilased, tasuta

Nukuteatri ring

Kersti Ojasalu

K kell 17.30

Kärdla Nukuteatris

 põhikooli õpilased, tasuta

Tsirkusering

Hugues Gesbert

E kell 14-15

kinosaal

põhikooli õpilased, tasuta

Tiina Tantsustuudio

Tiina Kaev

 info tt-stuudio.ee

kultuurikeskus

põhikooli  ja gümnaasiumi neiud

Akrüülmaali kursus

Ott Lambing

E,T kell 16-19;N kell 17.15-20.00

Maaliateljee

täiskasvanud, 30€/kuu

KOHVITANTAD

Ille Savioja

T kell 13.00

kultuurikeskus

tantsurühm eakatele, tasuta

Naisvõimlemine

H.-M. Kõmmus

T, N kell 19.00

kultuurikeskus

naised

Eakate võimlemine

Lia Rosenberg

E,N kell 17.30

kultuurikeskus

naised, tasuta

Segarühm TAIDELAID

H.-M.Kõmmus

T, N kell 20.00

kultuurikeskus

rahvatantsuhuvilised naised ja mehed

Naisrühm KOHVILÄHKRID

Helle- Mare Kõmmus

E, K kell 19.30

kultuurikeskus

rahvatantsuhuvilised naised

Line-tants

Tiina Kaev

T kell 19.30

põhikooli väike spordisaal                 

 

NAADITEATER

MTÜ EMSI

T kell 17.30

kultuurikeskus

näitemänguhuvilised

 

 

Kino

Jun
29

29.06.2022 18:00 - 19:00

Jun
29

29.06.2022 20:00 - 21:00

Jun
30

30.06.2022 18:00 - 19:00

Jun
30

30.06.2022 20:00 - 21:00

Jul
3

03.07.2022 16:00 - 17:30

Jul
3

03.07.2022 19:00 - 21:39

Sündmused

Jul
1

01.07.2022 12:00 - 17:00

Jul
2

02.07.2022 - 03.07.2022

Jul
2

02.07.2022 4:10 - 21:30

Jul
3

03.07.2022 9:00 - 21:00

Jul
23

23.07.2022 10:00 - 15:00

Kalender

loader